ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ @ 04.23.2020

Інформуємо споживачів України і керівників підприємств, що експлуатують трансформаторне обладнання, про одину з важливих обставин, що забезпечують якість придбаних нових трансформаторів або трансформаторів після ремонту. Оскільки метою Документації Тендера є всебічна і глибока деталізація фінансовоправових умов планованої роботи, то питання гарантії якості нового трансформатора або результатів його ремонту встановлюються посиланням на усталену, багаторазово випробувану систему діючих технічних стандартів і регламентів електротехнічної галузі промисловості України.

У зв'язку з цим, як сертифікований нашою державою галузевий інститут, ми вважаємо доречним звернути Вашу увагу на деякі особливості випробувань трансформаторів, які мають вирішальне значення в оцінці якості закуповуваного трансформатора або послуги його ремонту.

Підтвердженням успішності і якості нового трансформатора або виконаного ремонту є проведення високовольтних випробувань в повному обсязі, які в обов'язковому порядку повинні включати випробування ізоляції обмоток трансформатора напругою, рівною подвійній номінальній напрузі і індукувати в випробуваному трансформаторі. Саме такий вид високовольтних випробувань може підтвердити готовність трансформатора до підключення в електричну мережу без ризику пошкодження обладнання енергооб'єкта.

Повідомляємо, що в Україні тільки два підприємства в галузі, одне з яких ВІТ, володіють необхідним комплектом випробувального устаткування з генераторами напруги частотою 100 Гц або 225 Гц для проведення належного контролю якості виконаного ремонту або виготовленого трансформатора.


News powered by CuteNews - http://cutephp.com